• קורסים ופעילויותקורסים לכיתות ד' דוברות עברית ולכיתות ה' ימי שלישי

   שלום לכולם!

   

  כלים דיגיטלי ומדעי מחשבים ריהאן עמאר

  קורס הוא שבו לומדים התלמידים כלי דיגיטלי ונותן לתלמידים להיכנס לאווירה דיגיטלית דרך שילוב כלים חדשים טכנולוגיים שונים בהוראה ובלמידה התמחות מקצועית בפיתוח משחקי מחשב לכל סוגי הפלטפורמות, במהלכו מעניק כלים ומיומנויות כמו מוזיאון וירטואלי, חדר בריחה ממוחשב.


  צילום עם ריהאן עמאר

  קורס צילום הוא קורס שבו משלבים למידת טכניקה ומיומנות לצד יצירתיות והבעה אישית. השיעורים כוללים לימודי טכניקות  של הצילום, סיורי צילום בשטח, תרגולים מעשיים, הבעה אישית דרך דיון וניתוח עבודות של התלמידים. בנוסף להקניית עקרונות הצילום ויכולת שליטה במצלמה, אנו רואים חשיבות רבה בפיתוח השפה האישית של כל תלמיד 

   

  אנימציה קלאסית  עם עינת קרני

  נלמד לצלם ולערוך סרטי אנימציה בטכניקת stopmotion בה מצלמים תמונה אחר תמונה. 

  ניצר במגוון רחב של חומרים כגון פלסטלינה, אוכל, תחפושות, מגזרות נייר ועוד.

  נעבוד בקבוצות קטנות ומשתנות ונלמד לעבוד כצוות מנצח.

   

  תיאטרון עם עינת קרני

  נחקור את הבעת הגוף, הצליל, המילה והמשפט. נשחק במגוון תרגילים הכוללים, אילתור, פנטומימה ועוד

   

  משחקי חשיבה עם  תומר בנו

  מדוע מתחפשים בחודש תשרי? (התשובה בסוף)

  הקורס "משחקי חשיבה" הינו קורס העשרה ייחודי הכולל שעשועי לשון מרתקים, אתגרי חשיבה, חידות איורים ומשחקים שונים המפתחים את מיומנויות החשיבה ואת יכולת הסקת המסקנות, לצד פיתוחן של יצירתיות, יכולת מילולית, ומיומנויות זיכרון וריכוז.

  כמו כן, במהלך השיעורים יילמדו שיטות ו"טריקים" לפיצוח יעיל ומהיר של חידות הגיון, כשהשעשוע והמשחק מהווים חלק בלתי נפרד מהשיעורים.

  חשוב לציין כי התלמידים הינם שותפים פעילים בשיעורים, ובין היתר הם יחברו בעצמם הגדרות, חידות איורים, בעיות מילוליות וכן חידות שונות ומקוריות אותם יציגו.

  אז מדוע מתחפשים בחודש תשרי? כי-פורים...